Netin A.Ş. 2012 Nisan ayında, Ege bölgesi ve çevresinde, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu denetimi ve gözetiminde, hızlı ve kesintisiz internet erişimi sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Netin A.Ş. Türkiye’nin ilk 5, Ege Bölgesinin en büyük Veri Merkezi olan; Kanal D, Star TV, Acunn, Sahibinden, Trendyol, Hürriyet, Milliyet, Teknosa, Maçkolik gibi firmalara hosting ve CDN hizmetleri sağlayan Netdirekt A.Ş.’nin kardeş kuruluşudur.

Netin A.Ş., İzmir, Manisa ve Denizli'de, gelecekte ise diğer illerde de uzun süre hizmet edecek bir altyapı oluşturmak için, kurduğu tesislerde ve kullandığı teknolojide en üst kaliteyi hedeflemektedir. Edindiğimiz bilgi birikimi ve teknolojimiz ile fiber hızında interneti, mevcut altyapıların problemli olduğu noktalar dahil, uygun fiyatlı ve kesintisiz şekilde sağlamaktır.

İzmir'in yenilikçi telekom operatörü olarak başlayan ve hedefleri hep en üst seviyelerde tutan Netin A.Ş., müşteri isteklerini şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde çözmeyi taahhüt etmektedir.

Netin A.Ş. olarak amacımız desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda bize sorunsuz ve hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamak ve sorununuzu en kısa sürede çözümlenmesinin ardından sizi bilgilendirmektir. Şikayetlerinizin hızlı, doğru ve müşteri odaklı yaklaşımlarla çözülmesi için ilgili ekibimiz sürekli eğitilmekte, gelişmekte ve büyümektedir.

Powered by WHMCompleteSolution