0 850 885 10 35
| info@netin.com.tr
0 850 885 10 35

Hakkımızda

Hakkımızda

Yeni Nesil İnternet Teknolojilerindeki Çözüm Ortağınız.

Bölgemizin öncü internet servisi sağlayıcısı olarak müşterilerimize daha iyi bir internet deneyimi sunmak için inovasyon, teknoloji ve yüksek hizmet kalitesi yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerimize, dijital dünyada hayatılarını kolaylaştıran Data Erişim Hizmetleri, Ses ve Multimedya Taşıma Hizmetleri, Hotspot, Loglama ve Sunucu Barındırma hizmetleri sunuyoruz. 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili Yönetmelikleri kapsamında yetkilendirilmiş olan firmamız, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun denetim ve gözetiminde faaliyet gösteriyor. Katma değerli servis süreçlerimizde Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone ile işbirliği içinde çalışıyor, Turkcell Superonline, Turknet ve Extranet’in ise sözleşmeli tedarikçisi olarak hizmet veriyoruz.

Türkiye genelinde, belediyelerden holdinglere; KOBİ’lerden bireylere, binin üzerindeki müşterimize, internetin sonsuz dünyasını 4.5G hızında kullanmalarına olanak sağlıyor, hızlı çözümler üretiyor, işlerini sorunsuz bir şekilde sürdürmelerine yardımcı oluyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin yaşam ve iş kalitelerine katkı sağlamak amacıyla, yenilikçi ve öncü çalışmalara imza atıyoruz. Etkin bir müşteri ilişkileri politikası izliyor, müşterilerimizin beklenti ve isteklerini açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyor, hizmet sürecimizi sürekli iyileştiriyoruz. Müşterilerimizin yaşam kalitelerine sağladığımız katkılar konusunda farkındalık yaratma misyonumuzla hareket ediyor, ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerimizin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak müşteri sayımızı da artırarak, gelişimimizi ve büyümemizi de sürdürüyoruz.

Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için internet teknolojileri konusunda kapsamlı bir deneyime sahip, uzman mühendis, teknisyen ve yazılımcılardan oluşan ekibimizin gerçekleştirdiği inovasyon faaliyetlerine büyük önem veriyoruz. Ar-ge ekibimizin yarattığı yüksek nitelikli teknolojiler aracılığıyla, hizmet verdiğimiz bölgelerde sadece bir gün içinde kurulum ve testleri tamamlayarak internet hizmeti verebiliyoruz. Yeni nesil internet ve bilgi teknolojisi hizmetlerimiz ile müşterilerilerimiz, kesintisiz ve yüksek hıza, sorun yaşamadan veri alıp göndermelerini sağlayan geniş kapasiteye ve düşük gecikme hızına sahip oluyorlar. Bu rakipsiz özelliklerimize ek olarak, altyapımızdaki hem fiber hem de kablosuz dağıtım noktalarını yedekleyerek, müşterilerimizin internet hızlarını ve verilerini güvence altına alıyoruz.

%100 Türk sermayeli bir kuruluş olarak, inovatif ürün ve hizmetlerimiz, özel iletişim çözümlerimiz ile milyonlarca insanı birbirine bağlıyor, onların çevrimiçi dünyayı hızlı ve verimli kullanmasını sağlıyor, kurumsal müşterilerimize sunduğumuz benzersiz çözümlerle rekabet güçlerini arttırıyoruz. Türkiye’nin dijital dönüşüm ve teknoloji hedeflerine paralel olarak çalışıyor, öncü ve lider marka olma vizyonumuz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Netin, Netdirekt’in ortak kuruluşudur.

Netin A.Ş.
Egemenlik Mah. Aydınlar Cad. No:44
Işıkkent Bornova - İZMİR
+90 (850) 885 10 35

Netin, Netdirekt’in ortak kuruluşudur.