0 850 885 10 35
| info@netin.com.tr
0 850 885 10 35

Neden Netin ?

Neden Netin ?


24 SAATTE
KURULUM


Sahip olduğumuz ileri teknoloji ve uzman ekibimiz ile hizmet verdiğimiz bölgelerde sadece bir gün içinde kurulum ve testleri tamamlıyoruz.

YEDEKLEME


Yeni Nesil Yedekleme Teknolojisi ile altyapımızı hem fiber hem de kablosuz dağıtım noktalarında yedekliyor, geri yükleme işlemlerini daha hızlı ve başarıyla gerçekleştiriyoruz

MÜŞTERİ ODAKLILIK


Müşterilerimizin beklenti ve isteklerini açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyor, hizmet sürecimizi sürekli iyileştiriyoruz.

KESİNTİSİZ YÜKSEK HIZ


Gerçek zamanlı proaktif ağ izleme teknolojimizle, hizmet kesintilerini minimuma indiriyor, yüksek kalite ve erişebilirlikte erişim sağlıyoruz.

GÜVENLİK


Gelişmiş güvenlik yazılımlarımızla, internetin risklerine karşı ağ güvenliğinizi sağlıyor, müşterilerimizin verilerini ve itibarlarını siber tehditlere karşı koruyoruz.

UYGUN FİYAT


Ön yatırım giderleri, bakım ve güncelleştirme masrafı olmadan, aylık hizmet modelimizle müşterilerimizin maliyetlerini azaltıyor, interneti herkes için erişebilir kılıyoruz.

YÜKSEK
KAPASİTE


Sorun yaşanmadan, hızlı veri alıp gönderilmesini sağlayan geniş kapasiteye sahip internet hizmetimizle yüksek performans sunuyoruz.

ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ


Geleceğe dönük internet teknolojisiyle yaratılmış inovatif ürün ve hizmetleri, özel iletişim çözümlerini Netin kalitesiyle veriyoruz.

TEKNİK DESTEK


Sunduğumuz yeni nesil internet hizmetleri ile müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için uzman mühendislerimiz ve teknik ekibimizle 7/24 teknik servis hizmeti veriyoruz
Netin, Netdirekt’in ortak kuruluşudur.

Netin A.Ş.
Egemenlik Mah. Aydınlar Cad. No:44
Işıkkent Bornova - İZMİR
+90 (850) 885 10 35

Netin, Netdirekt’in ortak kuruluşudur.