0 850 885 10 35
| info@netin.com.tr
0 850 885 10 35

Projelerimiz

Projelerimiz

Wizmirnet

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne Turkcell ile birlikte yapılan, İzmir’in 34 ilçesinin park veya ilçe meydanlarında açık alan Wi-fi hotspot projesi. Proje kapsamında 60 otobüs, 30 vapur ve iskele ile 65 park bahçe ve sosyal alan


Aliağa Belediyesi Data Projesi

Aliağa Belediyesi lokasyonları ile merkezi arasında MPLS VPN altyapısının kurulması ve merkezi internet erişim hizmetinin sağlanması projesi.


Bornova Belediyesi Data Projesi

Bornova Belediyesi lokasyonları ile merkezi arasında MPLS VPN altyapısının kurulması ve merkezi internet erişim hizmetinin sağlanması projesi.


Karabağlar Belediyesi Wifi Projesi

İzmir/Karabağlar ilçesi sınırları içerisinde yer alan açık alan, park ve bahçelerde halka açık wifi internet altyapısının kurulması, 5651 hotspot loglamasının yapılması ve internet hizmetinin sağlanması.


Akhisar Belediyesi Wifi Projesi

Manisa/Akhisar ilçesi sınırları içerisinde yer alan açık alan, park ve bahçelerde halka açık wifi internet altyapısının kurulması, 5651 hotspot loglamasının yapılması ve internet bağlantı hizmetinin sağlanması.


Yunusemre Belediyesi Wifi Projesi

Manisa/Yunusemre ilçesi sınırları içerisinde yer alan açık alan, park ve bahçelerde halka açık wifi internet altyapısının kurulması, hotspot loglamasının yapılması ve internet hizmetinin verilmesi.


İZSU Data Altyapısı Kurulumu

Oris Telekom firmasının almış olduğu MPLS VPN data projesinin altyapı aktif cihaz kurulumları Netin tarafından gerçekleştirildi. Proje kapsamında, 130 lokasyondaki kabinet, router ve switch kurulumları ile daha hattı aktivasyon işlemleri yapıldı.


İzmir Büyükşehir Belediyesi Data Altyapısı Kurulumu

Oris Telekom firmasının almış olduğu MPLS VPN data projesinin altyapı aktif cihaz kurulumları Netin tarafından gerçekleştirildi. 145 lokasyondaki kabinet, Router ve switch kurulumları ile daha hattı aktivasyon işlemleri yapıldı.


CMS Jant Data Projesi

Cms Jant Çiğli, Pınarbaşı, Gaziemir lokasyonları arasında noktadan noktaya data bağlantısının kurulması ve çalıştırılması.


İzdeniz MPLS VPN Projesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İzdeniz A.Ş. ’ye bağlı 13 iskele ve 20 gemi arasında noktadan noktaya data hattı altyapısının ve cihazlarının kurulması.


Coordinat Bornova Residance Projesi

500 Daire kapasiteli Coordinat Bornova Rezidans’ın altyapısal kablolama ve router kurulumlarının yapılması. 5651 Hotspot loglama hizmeti, firewall yönetimi ve internet hizmetinin sağlanması.


Netin, Netdirekt’in ortak kuruluşudur.

Netin A.Ş.
Egemenlik Mah. Aydınlar Cad. No:44
Işıkkent Bornova - İZMİR
+90 (850) 885 10 35

Netin, Netdirekt’in ortak kuruluşudur.